Medusa Tur

“Keşfetmenin tadını çıkarın”

+90 532 227 51 32 Konum

Medusa Yatımız

Cunda Yat Kiralama Medusa, mavi yolculuk için özel olarak tasarlanmış 10 yolcu kapasitesine sahip bir motoryattır. Ayvalık Cunda Adasında faaliyet gösteren teknemiz, misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek donanımlara sahiptir.

2014 yılında Sadan Gemicilik tersanelerinde inşa edilen teknemiz, 15 metre uzunluğunda ve 4,60 metre genişliğindedir. Meşe ağacından yapılmış olan tekne, kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir.

Teknemizde bulunan donanımlar arasında mutfak ve 12 kişilik yemek takımı, iki adet tuvalet, duş, sürekli sıcak su, 3 kabin, güneşlenme ve oturma minderleri bulunmaktadır. Ayrıca, denize rahat iniş çıkış için merdivenli platform ve sıcak-soğuk duş imkanı sunmaktayız.

Misafirlerimizin keyifli vakit geçirmeleri için flaş bellek ve hafıza kartı okuyabilen MP3 cd çalar da bulunmaktadır. Dileyen konuklarımız, kendi müziklerini de getirebilirler. Ayrıca, tavla, satranç, dalış gözlüğü, şnorkel, palet, olta gibi aktiviteler de tekne içinde bulunmaktadır. Kıyıya çıkmak isteyen misafirlerimiz için deniz ayakkabısı da temin edilmektedir.